O Nas rolex kopia

   
 
Firma Galdrew została założona w 1999 roku, jako kontynuacja rodzinnych tradycji związanych z produkcją galanterii drewnianej. Celem powstania firmy była produkcja oraz dystrybucja drobnych przyborów  kuchennych, wytwarzanych  od kilkudziesięciu lat w Żurowej i okolicach przez małe rodzinne zakłady rzemieślnicze. 

     Przez kilkanaście lat swej działalności firma wyspecjalizowała się w  znakowaniu wyrobów drewnianych (wypalanie, tampodruk) pozwoliło to na wejście z naszymi wyrobami na rynek gadżetów reklamowych.Produkowane przez nas upominki reklamowe  znalazły wielu odbiorców wśród firm branży spożywczej, kilkanaście dużych firm oraz agencji reklamowych na stałe wykorzystuje produkowane przez nas łopatki, łyżki, itp. w kampaniach reklamowych.
   
    Wszystkie nasze wyroby są produkowane w Polsce z najwyższej jakości drewna bukowego pochodzącego z lasów południowo-wschodniej Polski oraz  posiadają świadectwo jakości zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny  (zobacz)
   Solidność naszej firmy potwierdza członkostwo w Krajowym Rejestrze Długów (od 2006 roku) gdzie otrzymaliśmy status „Rzetelnej Firmy” (zobacz).

    Wiekszą część naszej produkcji  z powodzeniem od lat sprzedajemy do krajów  Unii Europejskiej (Niemcy, Wielka Brytania, Dania, Włochy)
  
   J
esteśmy nastawieni na  ciągły rozwój naszej firmy, oraz poszerzanie grona naszych  Klientów. Dalego też uruchomiliśmy e-hurtownie drewnianych akcesoriów kuchennych. Nasza e-hurtownia została przygotowana z myślą  o sklepach i małych hurtowniach.